Jaro pomalu klepe na dveře, alespoň dle počasí, a spolu s tím na řadě míst začaly probíhat úklidové akce kolem našich revírů. Uklízelo se např. kolem Labe na Ústecku (foto 1-14), zde za úklidem stojí MO Ústí nad Labem společně s partou dobrovolníků, s úklidem kolem revírů zde začaly před lety děti z rybářského kroužku se svými vedoucími, od té doby se rozsah úklidové akce stále rozšiřuje.
Uklízelo se také na Litoměřicku (foto 15-21), to nejen kolem Žernosecké pískovny, ale také na obou březích Labe kolem Litoměřic a Lovosic. Děkujeme MO Litoměřice a jejím skupinám na obou březích, stejně jako všem ostatním dobrovolníkům. Podařilo se uklidit tisíce kilogramů odpadu všeho druhu, podobné akce začínají probíhat i na dalších místech našeho územního svazu.
Již připravujeme i tradiční úklid ÚN Nechranice a další akce. Díky všem, kterým není okolí našich vod lhostejné, a nebojí se přiložit ruku k dílu.